MAĞAZA
6143
04 Eki 2019

HAVACILIK DÜNYASI MÜZE MAĞAZASI

Havacılık Dünyası kafeteryası müzenin açık olduğu gün ve saatlerde hizmet vermektedir. Açık ve kapalı alanları ile toplamda 60 kişilik oturma kapasitesine sahiptir.
Sıcak ve soğuk içecek servisinin yanında aperatif atıştırmalıklar, tost ve organik ürün çeşitlerinin tercih edilebileceği sandviçler, gezi, atölye ve etkinlikler esnasında, ağaçlar ve yeşillik alanlar içinde mola durağınız olacaktır.
Havacılık Dünyası hediyelik eşya bölümünde ise, havacılık tutkusu olan herkesin müzeden bir hatıra olarak sevdiklerine hediye edebileceği birbirinden özel havacılık giysileri, peçler, çantalar, anahtarlıklar ve benzeri birçok ürünler bulunmaktadır. Keyifli bir etkinlik ve atölye sonrasında birçok çeşit ürüne buradan ulaşabileceksiniz.
Aileler, üniversite ve okul grupları, kulüpler ve kurumsal şirketlerin özel toplantı programları vb. birçok kalabalık kitlelerin kendilerine özel günleri için planladıkları etkinlik ve atölye eğitimleri sonrası, etkinlik takviminden 2 gün önce belirleyeceğiniz programlarınıza özel kahvaltı ve akşam yemekleri seçenekleri de mevcuttur.
Ayrıca kutlama, toplantı ve doğum günü gibi günlerinize özel yiyecek, içecek ve aperatif atıştırmalık hizmet seçeneklerimiz de bulunmaktadır. 

İLETİŞİM: 

Telefon: 0532 352 08 52 

E-Posta: info@havacilikdunyasi.com.tr

Sanal Mağaza: www.havacilikdunyasi.com.tr

 

 
TSK Sosyal Medya
Bağlantılar